środa, 31 grudnia 2014

# Feliz año nuevo

Coś tutaj wczoraj obiecałam,coś tutaj dzisiaj się pojawi. Zobaczymy tylko co.

Póki co jestem na etapie pisania postanowień noworocznych. Wszystkiego co chciałabym zrobić, lub czego nie, co mieć czego nie, gdzie pojechać czego nie. 
Chciałabym ....
z pewnością cieszyć się każdą radością mojego życia z najwspanialszymi ludźmi jacy nas otaczają każdego dnia, aby właśnie każdy dzień zaczynał się widokiem najukochańszej osoby 
która budzi się tuż Twego boku, która powie Ci z najszczerszym uśmiechem "dzień dobry kochanie".
By ludzie nie byli tak bezuczuciowi,bez ludzcy,zawistni , zazdrości czy gniewni. Już zbyt dużo fali krwi i goryczy przelało się na świecie.
By w końcu zaczęli na siebie patrzeć z uśmiechem, by byli chętni pomocy ją przekazać ale i odebrać. Bo każdy człowiek potrzebuje pomocy, i tą odebraną i przekazaną dalej. Karma wraca, każdy uczynek dobroci jak i zła kiedyś do nas wróci. My zdążymy o tym zapomnieć, ale ona wróci.
Tak już jest, że są nam pisane i te dobre chwile jak i te złe.
Przy tych dobrych człowiek jest szczęśliwy, łagodny, staje się optymistą, a przy tych złych staje się gniewny, próżny, chciwy jak i chytry.
A to nie o to przecież w życiu chodzi by dążyć do celu po trupach ..

Na razie korzystając z okazji chciałabym życzyć każdemu kto tu jednak zagląda, każdemu kto tu zaglądał lub kto będzie tu zaglądał...
Spełnienia najskrytszych marzeń, dużo zdrowia, szczęścia, a przede wszystkim szczęśliwych radosnych chwil spędzonych z najbliższymi, ukochanymi osobami, by trwały one jak najdłużej. 
By każdego dnia robić tylko to co sprawia nam radość najbardziej, by spędzać czas z odpowiednimi ludźmi.
Bo ten czas cieszy człowieka najbardziej kiedy wie się, że jest to odpowiedni czas i miejsce.
By każdy szedł drogą życia w szczęściu i spełnieniu, bo nigdy nie wiadomo co kryje następny dzień.By każdy zakręt, każdy upadek uczył nas jak najwięcej, każdy uśmiech i radość zapisywał najpiękniejsze wspomnienia.


Szczęśliwego Nowego Roku ! 

 

 

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz