piątek, 14 listopada 2014

Sin ton ni son

Po poprzednim wolnym weekendzie który minął bardzo szybko, niestety zbyt szybko. Głownie na spędzanie każdej wolnej chwili z drugą połówką, wizytą u Nas Młodej, czy dość dużych zakupach lub imprezie z Michasiem.


 Instalowaniu nowej anteny telewizyjnej w tym całkiem nowego dekodera i tej całej ilości kablam. Od kilku lat byliśmy wierni, jeśli to tak można określić , dlatego internet pozostał w Orange a Telewizję przenieśliśmy do Cyfrowego Polsatu. Dlatego teraz nie tylko ja mogę oglądać o wiele więcej kanałów ale też i moi rodzice. W końcu dzięki Nim skorzystaliśmy z promocji Smart Dom i zyskaliśmy rabat, no i w Orange dzięki usłudze Orange Open po połączeniu internetu,telefonu stacjonarnego i mojego telefonu komórkowego zyskaliśmy kolejny rabat. Niestety jeśli chodzi o kwestię wymiany telefonu na nowszy model przez swoje niezdarstwo (kąpiel w wannie poprzedniej Nokii) umowa skończy się dopiero za rok. Za to moja mama jest "szczęśliwą" ( posiadanie pierwszego dotykowego telefonu) własnie Nokii Lumia. Oboje z Damianem odradzaliśmy jej kupno telefonu Samsunga czy Htc badź Iphone, a ona ze swojej bezsilności musiała zdać się na Naszą wiedzę. I tu na dowód załączę zdjęcie, którego nie trzeba tak obszernie opisywać.

Jako posiadaczka dotykowego telefonu od ponad półtora roku, i dosyć dużym zainteresowaniem komputerami, telefonami i wszystkiego co związane z ich działaniem jestem w stanie nadal twierdzić że najbardziej wytrzymałymi telefonami są te marki Nokia. I może to jest spowodowane też tym że już 3 razy wymieniałam folie ochronną gdyż była tak porysowana, że nie dało się nic odczytać na telefonie w odpowiedniej ostrości. Jako szczęśliwa posiadaczka komputera oraz (niestety była ale również zadowolona) posiadaczka laptopa tej samej marki mogę powiedzieć, że też jest bardzo dobra. Przy użytkowaniu laptopa ciężko jest nie siedzieć z nim w łóżku na grubej kołdrze przenosić go co chwile w tą i z powrotem. Dlatego nie chcemy już laptopa....

Ja jedynie po cichu marzę o posiadaniu tableta ( również oczywiście Dell'a)....

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz