piątek, 1 listopada 2013

Porque

I jak co roku pogrązamy się w nostalgi oświeconej blaskiem lampionów  by ukazać światło.


Pogrążona w smutku, zalana łzami. Trwam, ale czy napewno ? Czym dla Nas jest życie a śmierć? W tym dniu zapewne wielu ludzi zadaje sobie to bardzo trudne pytanie. Należę do osób która dość często zadaje sobie to pytanie... Moze chodzi tez o doświadczenie, które napewno czegoś uczy. Przede wszystkim, ze życie przemija, i nigdy nie wiemy kiedy skończy się nam czas.
Dlaczego życie sie kończy, dlaczego człowiek umiera ? Jeśli istnieje Bóg  to czemu jest śmierć, dlaczego nie możemy żyć wiecznie skoro jest ktoś taki jak Bóg? Dlaczego ludzie umierają, bo Bóg potrzebuje ich w niebie ? Czy może dlatego by narodzili się nowi ?
 Dlaczego umiera dziecko zaraz po porodzie *(przepraszam kochanie), dlaczego matka pozostawia swoje nowo narodzone dziecko, dlaczego mąż  porzuca swoja żonę, gdy sa 40 lat po ślubie *, dlaczego ukochana żona zostawia swojego męża  tuż przed 25 rocznica ślubu *?Dlaczego kochana mama porzuca swoje dziecko tuż przed wkorczeniem w dorosłość? *Dlaczego jest tak dużo pytań, na które nie znamy odpowiedzi ?

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz