wtorek, 15 października 2013

DESPIERTAME

Kiedy ludzie zaczynają Ci się przyglądać, i bardziej spoglądają na Twoją sylwetkę niż w Twoje oczy, czy na Twoją twarz, zaczynasz i Ty baczniej siebie obserwować. Jak ludzie spoglądają na Twój zaokrąglony brzuszek, na pulchne nóżki, na galaretkę na ramionach, czy te tłuściutkie boczki na plecach.

Masz wtedy duży czerwony SYGNAŁ, że Twoja sylwetka się zmienia. I tylko w Twoim interesie jest czy zainteresujesz się tym, czy stwierdzisz że ' kochanego ciała nigdy za wiele'. W moim przypadku (mam ogromną nadzieję ! ) tak nie będzie,że będę skłoniona wymienić całą garderobę na większy rozmiar, niestety już nie mieszczę się w moje ulubione rzeczy, czy właśnie to skłoni Cię do zadbania nie tylko o swoją figurę, wygląd, samopoczucie ale i o zdrowie, bo to właśnie ono jest najważniejsze. By zmniejszyć wystąpienie cukrzycy, nadciśnienia i wielu innych ważnych aspektów.

 W tym postanowieniu zamierzam trwać... biegać po każdym powrocie z pracy, spacery z psem, gdy tylko jest to możliwe zamiana samochodu na własne nogi, i dodatkowo .... AB RIPPER !
Muzyka
  1. Set it on fire  < 3
  2. Wake me up 
  3.  We own it
  4. One more night
  5. Safe and sound
  6.  Can't hold us
  7. Danza kuduro <3

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz