sobota, 19 maja 2012

Vivir y luchar


Obiecaj mi,że nie pozwolisz,by świat zabił w Tobie marzenia.Proszę,obiecaj mi to.
Wiesz, w swoim życiu spotkasz ludzi,którzy wyśmieją Cię, zadrwią z każdej twojej myśli, będą Ci mówić,że jesteś głupia,że dla takich jak Ty nie ma miejsca.Nie wierz im. Oni w głębi duszy nadal marzą,tylko się boją.Ty trzymaj się swoich chmur,nie bój się.Marzenia się spełnią.
Obiecaj mi,że będziesz wytrwała.Wiem,że będzie Ci ciężko,wiele razy upadniesz gdy będziesz próbowała nauczyć się chodzić,niekiedy nawet bardzo boleśnie.Trzeba będzie czasu,by rany się zagoiły,ale zobaczysz-zagoją się.
Pewnego dnia życie zburzy twe plany,zawali się coś,co tak długo budowałaś.Wydawać Ci się będzie,że to koniec,że nie dasz rady.Siądź wtedy i płacz,a potem podnieś głowę i wstań.Zobaczysz,że to jeszcze nie koniec.Zaczniesz od nowa.Będziesz walczyć.
Obiecaj mi,że będziesz szukać.Bo przyjdzie taki dzień,kiedy będziesz czuła się najsamotniejszą kobietą na ziemi,gdy nikt nie zrozumie.
Kiedy zapadnie noc popatrz wtedy w niebo,przeczekaj tę noc patrząc w gwiazdy.A potem wyjdź na ulicę i poszukaj.Zawsze jest ktoś,komu trzeba pomóc,kogo tylko Ty możesz odszukać,bo wiesz, co to prawdziwa samotność.
Obiecaj mi,że nigdy nie będziesz egoistką. I gdy pewnego ranka obudzisz się,a jedynym Twoim pragnieniem będzie,by nie wstać,już nigdy nie wstać,leż, ile chcesz,ale o dwunastej wstań,by podlać kwiaty,bo bez Ciebie zginą.
Obiecaj mi,że zawsze będziesz kochać,a gdy przyjdzie taki dzień kiedy świat się zawali,bo ktoś odejdzie z Twego życia,pozwól mu odejść. Bez płaczu, bez niepotrzebnych słów. Spokojnie dopij kawę i oddaj ten czas komuś,dla kogo było Ci go do tej pory szkoda.Pozwól,by inni zaznali Twej miłości
.Obiecaj mi,że zawsze będziesz sobą.A będą Cię chcieli zmieniać w imię miłości,przyjaźni,rozsądku.
Nie pozwól.
 Wiesz przecież... że Twoje serce wie jak żyć.Obiecaj sobie to wszystko i idź.
Żyj i walcz mała.
1 komentarz :

  1. Świetny masz blog wiesz?:)Na pewno tu częściej będę zaglądać :)PS.Obserwujemy? ;> Buziaki:*:*

    OdpowiedzUsuń